• Terebentin özlü bitkisel şampuan 500ml.

FİYTO TEREBENTİN ÖZLÜ ŞAMPUAN 500ML FAYDALARI NELERDİR? NASIL KULLANILIR?

Fiyto Terebentin Özlü Şampuan, saç dökülmesine karşı üretilmiş bir üründür. Dökülen ve zayıf saçlara bakım yapar, saç dökülmelerine karşı saçları korur ve besler. “Saç dökülmesine karşı ne iyi gelir? Sarımsaklı şampuanın etkileri nedir?” sorularınızın tam karşılığıdır. Saç dökülmesine karşı özel olarak, Dermaderm Laboratuvarlarında geliştirilmiş bu ürün, 1 aylık kullanım testlerinde %90 başarı oranını elde etmiştir. Saçınızın yağ ve nem dengesini düzenler, saçlı deriyi problemlerden arındırır, sağlıklı saç gelişiminizi destekler. Fiyto Terebentin Özlü Şampuan, düzenli kullanıldığında saç dökülmesine karşı bitkisel çözüm sağlar. Terebentin uçucu yağında bulunan aktif maddeler saç köklerinde kan dolaşımını hızlandırır, saç köklerini besler. Saç gerekli mineral ve vitaminleri kan yoluyla sağlamaktadır, saç köklerinde kan dolaşımı hızlandığı zaman saç daha iyi belenir ve saç dökülmesi gözle görülür bir şekilde azalır. Terebentin yağı zayıf ve cansız saç köklerini aktif hale getirerek yeniden üretken hale geçmesini sağlar. Fiyto Terebentin özlü şampaun %100 doğal çam terebentininden üretilmiştir. Saçlara sağlık, canlılık ve direnç kazandırır.

 1. Doğal çam terebentin yağından üretilmiştir.
 2. Saç ekimi yaptıranlar güvenle kullanabilir. Ekilen yeni saç köklerin gelişimini destekler.
 3. Saçları beslemek suretiyle saç dökülmesini engeller.
 4. Saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 5. 5 pH değeri ile saç derisi ve cilde uygun olup saçların sağlıklı olarak gelişimini destekler.
 6. Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri CHELAB İTALYAN Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.

Fiyto Terebentin Özlü Şampuan Kullanımı:

Yeterli miktar Fiyto Şampuan ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekletin. Böylece terebentin özündeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Fiyto Terebentin Özlü şampuanın etkisini görebilmeniz için saç dökülmesine karşı bitkisel losyon ile beraber kullanınız.

Hediye Serum(Losyon) Kullanımı:

Fiyto Saç Serumu arzu edilirse durulanır veya durulanmaz. Her iki kullanım şeklide aşağıda belirtilmiştir.

Durulanabilir Kullanım: Yeterli miktar Fiyto Saç  Losyonu banyo yapmadan 20 dakika önce parmak uçları ile masaj yaparak saç diplerine uygulanır. Saç losyonu saç diplerinde 20 dakika bekledikten sonra durulanır. Ürünün etkili olabilmesi için 2 günde bir uygulanması tavsiye edilir.

Durulanmayan Kullanım: Yeterli miktar Fiyto Saç  Losyonu avuç içine alınır ve saç diplerine masaj yaparak yedirilir durulama gerektirmez. Saçta yağlanma ve kirlilik yaratmaz saç daha sonra doğal yolla veya fön yardımı ile kurulanır. Günü birlik kullanıldığında saç dökülmelerine karşı saçları korur.

Neden Terebentin Özü Şampuan Kullanmalıyım:

Fiyto Şampuan Sarımsak kokusu içermez.  Fiyto Terebentin Özlü Şampuan, içinde barındırdığı vitaminler ve bitki özleri sayesinde saç dökülmesini engeller. Saçları dökülmeye karşı dirençli kılar.

Bitki Özlü Fiyto Terebentin Şampuanı saç dökülmesine karşı losyon hediyelidir. Şampuanla beraber kullanıldığında saç dökülmesini engelleyen mineral ve bitki özleri ile saçları besler. Şampuanın içerisinde bulunan ve tahrişe neden olmayan bitkisel hammaddeler saçların zarar görmeden temizlenmesini sağlar. Terebentin yağında bulunan kükürt, çinko ve demir saçları kökünden ucuna besler. Saçların daha hacimli ve canlı gözükmesini sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
169

Terebentin özlü bitkisel şampuan 500ml.

Markalar
2021-04-26
 • Marka: Markalar
 • Ürün Kodu: 169
 • Stok Durumu: 10
TRY
 • 25

  25,00TL


Etiketler: çam terebentin özlü bitkisel şampuan, fiyto terebentin özlü bitkisel şampuan, doğal terebentin şampuan, organik çam terebentin şampuan